Jeśli poszukujesz skutecznej promocji w internecie to dobrze trafiłeś. Zaprezentuj swoją strone na łamach naszego serwisu i pozwól innym zapoznać się z jej zawartością. Dodanie wpisu zajmie Ci zaledwie 3 minuty, więc nie zwlekaj i dodaj wpis już dziś !

Grupa Techplast Jarocin producent klap dymowych, pasm świetlnych

Firma Grupa Techplast Jarocin to producent świetlików dachowych. W swojej ofercie ma świetliki typu klapa dymowa, pasmo świetlne, świetliki dachowe punktowe stałe i świetliki punktowe dachowe stałe, wyłazy dachowe, kopułki akrylowe. Klapy dymowe mogą być montowane w pasmo świetlne. Klapy dymowe dostępne jako klapa oddymiająca pneumatyczna oraz jako klapa dymowa elektryczna. Duży wybór na wyłaz dachowy i kopułka akrylowa. Możliwość montażu na terenie całej Polski i wysyłka również za granicę. Komponenty wysokiej jakości.
Dodatkowo firma jest dystrybutorem tworzyw sztucznych. Posiada szeroki wybór na poliwęglan lity i poliwęglan komorowy, pleksi inaczej akryl lub PMMA, HIPS i ABS, PCW, HPL, polietylen i inne tworzywa. Dodatkowo jest możliwość cięcia i frezowania pod projekt.
Grupa Techplast Jarocin również oferuje szeroki wybór na zadaszenia, w tym na zadaszenia nad drzwi, zadaszenie tarasu, wiaty rowerowe, palarnie i inne konstrukcje.

Szczegóły strony grupatechplast.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę grupatechplast.pl:

Grupa Techplast Jarocin producent klap dymowych, pasm świetlnych

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 6